Akcije

Mathematica Moravica
kako citirati ovaj članak
podeli ovaj članak

Metrika

  • citati u SCIndeksu: 0
  • citati u CrossRef-u:0
  • citati u Google Scholaru:[]
  • posete u poslednjih 30 dana:2
  • preuzimanja u poslednjih 30 dana:2

Sadržaj

članak: 1 od 1  
2007, br. 11, str. 55-58
Remark on some functional equations
(naslov ne postoji na srpskom)
Technical College for Railway Engineering and Services, Beograd

e-adresavkilibar@yahoo.com
Ključne reči: functional equation
Sažetak
(ne postoji na srpskom)
In this note we give a new and simple proofs of some D. Adamović’s results.
Reference
Adamović, D.D. (1972) Résolutions de deux équations fonctionnelles proches de l'équation de Cauchy. Matematički vesnik, 9 (24), 19-22
Adamović, D.D. (1991) Corrections and supplements of some details in two former papers. Publikacija Elektrotehničkog fakulteta - serija: matematika, 2, 42-48
Adamović, D.D. (2000) Correction d'une Démonstration dans un Travail Antérieur. Mathematica Moravica, br. 4, str. 1-4
Kuczma, M. (1964) A survey of the theory of functional equations. Publ. Elektrotehničkog fakulteta - serija: matematika i fizika, 130, 1-64
Pexider, H.V. (1903) Notiz uber Funktionaltheoreme. Monatsh. Math. Phys, 14, 293-301
 

O članku

jezik rada: engleski
vrsta rada: neklasifikovan
DOI: 10.5937/MatMor0711055K
objavljen u SCIndeksu: 29.02.2008.

Povezani članci

Mathematica Moravica (2000)
Correction d'une Démonstration dans un Travail Antérieur
Adamović Dušan D.

Kragujevac J Mathematics (2005)
On locally bounded spaces and their products
Aranđelović Ivan D., i dr.