Akcije

Mathematica Moravica
kako citirati ovaj članak
podeli ovaj članak

Metrika

  • citati u SCIndeksu: 0
  • citati u CrossRef-u:0
  • citati u Google Scholaru:[]
  • posete u poslednjih 30 dana:2
  • preuzimanja u poslednjih 30 dana:2

Sadržaj

članak: 1 od 1  
2012, vol. 16, br. 2, str. 53-57
A remark on one iterative process for finding the roots of equations
(naslov ne postoji na srpskom)
Belgrade
Sažetak
(ne postoji na srpskom)
In this paper we consider the convergence of one iterative formula for finding the roots of equations.

O članku

jezik rada: engleski
vrsta rada: neklasifikovan
DOI: 10.5937/MatMor1202053S
objavljen u SCIndeksu: 02.09.2013.

Povezani članci

Nema povezanih članaka