Akcije

Mathematica Moravica
kako citirati ovaj članak
podeli ovaj članak

Metrika

  • citati u SCIndeksu: 0
  • citati u CrossRef-u:0
  • citati u Google Scholaru:[]
  • posete u poslednjih 30 dana:5
  • preuzimanja u poslednjih 30 dana:5

Sadržaj

članak: 1 od 1  
2013, vol. 17, br. 1, str. 59-62
Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space
(naslov ne postoji na srpskom)
Univerzitet u Istočnom Sarajevu, Filozofski fakultet, Pale, Republika Srpska, BiH

e-adresanelez@ffuis.edu.ba
Ključne reči: Convex subsets of Euclidean space
Sažetak
(ne postoji na srpskom)
In this paper, we give four theorems relevant to certain topological qualities of the convex sets in Euclidean space. All results remain to hold in any locally convex space. They show that pair of convex sets under definite conditions satisfies some supplement qualities.
Reference
Kuratowski, K. (1966) Topology. New York - London: Academic press, vol. 1
Schaefer, H.H. (1971) Topological vector spaces. New York: Springer Verlag
 

O članku

jezik rada: engleski
vrsta rada: neklasifikovan
DOI: 10.5937/MatMor1301059E
objavljen u SCIndeksu: 20.03.2014.

Povezani članci

Nema povezanih članaka