Akcije

Mathematica Moravica
kako citirati ovaj članak
podeli ovaj članak

Metrika

  • citati u SCIndeksu: 0
  • citati u CrossRef-u:[1]
  • citati u Google Scholaru:[]
  • posete u poslednjih 30 dana:2
  • preuzimanja u poslednjih 30 dana:2

Sadržaj

članak: 1 od 1  
2017, vol. 21, br. 2, str. 1-13
On topological BE-algebras
(naslov ne postoji na srpskom)
Faculty of Sciences University of Zabol, Iran

e-adresasmehrshad@uoz.ac.ir, javad-golzarpoor@uoz.ac.ir
Ključne reči: BE-algebra; filter; uniform topology; topological BE-algebra
Sažetak
(ne postoji na srpskom)
In this paper, we study some properties of uniform topology and topological BE-algebras and compare this topologies.
Reference
Ahn, S., Kim, Y., Ko, J. (2012) Filters in commutative be-algebras. Communications of the Korean Mathematical Society, 27(2): 233-242
Çiloğlu, Z., Çeven, Y. (2013) Commutative and Bounded BE-algebras. Algebra, 2013: 1-5
Iseki, K. (1980) On BCI-algebras. Math. Seminar Notes, 8, 125-130
Iséki, K., Tanaka (1978) An introduction to theory of BCK-algebras. Math. Japonica, 23, 1-26
Joshi, K.D. (1997) Introduction to general topology. India: New Age International Publisher
Jun, Y.B., Roh, E.H., Kim, H.S. (1998) On BH-algebras. Sci. Math., 1, 3, 347-354 (electronic)
Kim, H.S., Kim, Y.H. (2006) On BE-algebras. Scientiae Mathematicae Japonica Online, 1299-1302
Mohamadhasani, M., Haveshki, M. (2010) Some clopen setes in uniform topology on BE-algebra. Scientia Magna, Vol. 6, No. 4, 85-91
Neggers, J., Kim, H.S. (1999) On d-algebras. Math. Slovaca, 49, 19-26
Walendziak, A. (2008) On commutative BE-algebras. Scientiae Mathematicae Japonica Online, 585-588
 

O članku

jezik rada: engleski
vrsta rada: neklasifikovan
DOI: 10.5937/MatMor1702001M
objavljen u SCIndeksu: 26.01.2018.
Creative Commons License 4.0

Povezani članci

Matematički vesnik (2002)
On B-algebras
Neggers J., i dr.

Kragujevac J Mathematics (2018)
Derivations of be-algebras from hyper be-algebras
Hamidi M., i dr.