dodaj u Moj profil  

(RELRID: 1113784)

Ograniči na članke







u Mom izboru [0]
članci: 1 - 10 od 14 sortiraj prema: 
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, vol. 15, br. 2, str. 69-71, 2011
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, vol. 15, br. 2, str. 65-68, 2011
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, vol. 14, br. 2, str. 19-97, 2010
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, vol. 13, br. 2, str. 27-102, 2009
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, vol. 13, br. 2, str. 103-116, 2009
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, vol. 13, br. 1, str. 49-75, 2009
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, br. 12-1, str. 63-109, 2008
puni tekst
Tasković Milan R.
Mathematica Moravica, br. 12-2, str. 77-95, 2008
puni tekst
Mučibabić Spasoje
Yugoslav Journal of Operations Research, vol. 16, br. 2, str. 227-234, 2006
puni tekst
Mijajlović Branislav
Mathematica Moravica, br. 9, str. 21-24, 2005
u Mom izboru [0]
članci: 1 - 10 od 14 sortiraj prema: