dodaj u Moj profil  

(RELRID: 2630261)

Ograniči na članke








u Mom izboru [0]
članci: 1 - 6 od 6 sortiraj prema: 
puni tekst
Malik Akhlaq Mohd
Matematički vesnik, vol. 65, br. 4, str. 425-430, 2013
puni tekst
Pogany Tibor K., Rathie Arjun K., Ali Shoukat
Matematički vesnik, vol. 64, br. 3, str. 240-245, 2012
puni tekst
Khan Ahmad Mumtaz, Asif Mohammad
Matematički vesnik, vol. 64, br. 2, str. 147-158, 2012
puni tekst
Ahmad Khan Mumtaz, Rafat Khalid Khan Mohd
Matematički vesnik, vol. 63, br. 4, str. 253-262, 2011
puni tekst
Altın Abdullah, Aktas Rabia
Mathematica Moravica, vol. 14, br. 1, str. 1-14, 2010
Popov Blagoj S., Srivastava Hari M.
Facta universitatis - series: Mathematics and Informatics, br. 18, str. 1-8, 2003
u Mom izboru [0]
članci: 1 - 6 od 6 sortiraj prema: