APA - Priručnik za publikovanje, Američko psihološko društvo
Elez, N. (2013). Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space. Mathematica Moravica, 17(1), 59-62. https://doi.org/10.5937/MatMor1301059E

Vancouver citatni stil
Elez N. Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space. Mathematica Moravica. 2013;17(1):59-62. doi: 10.5937/MatMor1301059E

MLA - Priručnik Društva za savremeni jezik
Elez, Nebojša. "Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space." Mathematica Moravica, vol. 17, no. 1, 2013, pp. 59-62. DOI.org (Crossref), https://doi.org/10.5937/MatMor1301059E.

IEEE - Institut inženjera elektrotehnike i elektronike
N. Elez, "Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space," Mathematica Moravica, vol. 17, no. 1, pp. 59-62, 2013, doi: 10.5937/MatMor1301059E.

Chicago - Čikaški priručnik za stil
Elez, Nebojša. "Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space." Mathematica Moravica 17, no. 1 (2013): 59-62. https://doi.org/10.5937/MatMor1301059E.

Harvard - Harvardski priručnik za stil
Elez, N. (2013) 'Certain topological qualities of convex sets in Euclidean space', Mathematica Moravica, 17(1), pp. 59-62. doi:10.5937/MatMor1301059E.