u Mom izboru [0]
članci: 1 - 10 od 12 sortiraj prema: 
puni tekst
Poonam Sharma, Bajpai Aditya K.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 161-175, 2018
puni tekst
Davvaz B., Dehghan F., Farshi M.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 177-191, 2018
puni tekst
Nytrebych Z., Il'kiv V., Pukach P., Malanchuk O.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 193-207, 2018
puni tekst
Jun He, Liu Yan-Min, Tian Jun-Kang
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 209-215, 2018
puni tekst
Onagh B.N.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 217-228, 2018
puni tekst
Blaga A.M.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 229-237, 2018
puni tekst
Naranjani L., Hassani M., Amyari M.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 239-247, 2018
puni tekst
Boua A., Ali A., Huque Ul I.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 249-258, 2018
puni tekst
Miovska V., Celakoska-Jordanova V., Davvaz B.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 259-273, 2018
puni tekst
Barman A.
Kragujevac Journal of Mathematics, vol. 42, br. 2, str. 275-285, 2018
u Mom izboru [0]
članci: 1 - 10 od 12 sortiraj prema: