Vojnosanitetski pregled - Bibliometrijski učinak

2012201320142015201620172018201920202021
JCR/WoS ili CEON WoS IF20,210,270,290,360,370,410,270,150,170,25
JCR/WoS ili CEON WoS IF50,220,260,290,310,380,420,420,380,380,36
CEON IF20,851,071,261,341,281,410,970,570,430,70
CEON IF50,911,061,221,171,341,421,551,541,211,18

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
2012201320142015201620172018201920202021
Indeks koncentracije autora0,130,130,170,130,100,090,130,160,160,11
Indeks internacionalnosti autora0,040,000,030,030,050,040,030,030,030,03
Prosečna starost referenci10,0410,5211,8010,2010,3411,259,6411,1511,8212,49
Autocitiranost0,290,250,270,370,340,290,270,370,270,48

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
janfebmaraprmajjunjulavgsepoktnovdec
Posete stranicama časopisa262882291501581379594191131130106
Posete metapodacima radova8641139514987157371503911947115141187111242116061395911205
Preuzimanja punog teksta39146864738536652645673348433634438432337584224
Napomena: Za opis pokazatelja vidi Pomoć


Posete stranicama časopisa
Posete metapodacima radova
Preuzimanja punog teksta


2012201320142015201620172018201920202021
Internacionalnost0,901,161,171,161,120,790,840,831,101,01
Akademski integritet3,252,941,531,551,551,471,501,491,410,71
Kvalitet metapodataka0,420,200,110,170,370,380,420,620,540,57
Transparentnost uređivanja2,942,401,431,431,461,071,141,161,061,22
Publicistički kvalitet0,48-0,551,061,06-0,951,341,352,913,10
Vidljivost i dostupnost1,281,261,081,111,071,211,331,33-0,301,43