Fizička kultura - Bibliometrijski učinak

2012201320142015201620172018201920202021
JCR/WoS ili CEON WoS IF2-0,000,000,000,030,070,000,020,070,05
JCR/WoS ili CEON WoS IF5-0,000,000,000,100,120,070,060,090,11
CEON IF20,580,260,160,150,330,300,110,390,430,54
CEON IF50,070,170,090,170,620,520,410,370,550,48

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
2012201320142015201620172018201920202021
Indeks koncentracije autora0,320,360,330,460,530,280,470,530,500,86
Indeks internacionalnosti autora0,290,180,130,070,190,190,090,050,100,00
Prosečna starost referenci9,9513,5012,5310,6411,5912,8413,689,6610,6710,20
Autocitiranost0,620,320,250,210,340,320,390,400,220,67

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
febmaraprmajjunjulavgsepoktnovdecjan
Posete stranicama časopisa13523416813012192871139310098108
Posete metapodacima radova1081230921891683143584186712941164177212001089
Preuzimanja punog teksta92517111693156312454806631164907725845744
Napomena: Za opis pokazatelja vidi Pomoć


Posete stranicama časopisa
Posete metapodacima radova
Preuzimanja punog teksta


2012201320142015201620172018201920202021
Internacionalnost1,631,161,621,611,121,431,151,130,78-0,79
Akademski integritet2,552,601,141,161,551,191,501,490,78-1,17
Kvalitet metapodataka0,780,720,560,500,590,630,620,780,59-1,49
Transparentnost uređivanja0,762,400,260,261,461,071,141,161,061,22
Publicistički kvalitet0,940,32-0,03-0,020,910,950,860,870,930,27
Vidljivost i dostupnost1,281,261,081,111,071,211,331,330,220,92