Journal of Applied Engineering Science - Bibliometrijski učinak

2012201320142015201620172018201920202021
JCR/WoS ili CEON WoS IF20,040,000,100,110,510,150,180,190,250,39
JCR/WoS ili CEON WoS IF50,010,010,040,090,390,190,210,190,260,32
CEON IF20,310,490,770,682,540,780,971,121,472,13
CEON IF50,130,070,200,401,790,930,970,931,321,57

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
2012201320142015201620172018201920202021
Indeks koncentracije autora0,170,100,190,130,080,250,080,080,030,02
Indeks internacionalnosti autora0,360,150,540,720,580,880,960,930,920,96
Prosečna starost referenci6,457,686,067,217,4610,209,136,795,826,78
Autocitiranost0,580,840,870,860,590,520,680,930,930,91

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
febmaraprmajjunjulavgsepoktnovdecjan
Posete stranicama časopisa1502731716854482974716110963
Posete metapodacima radova116814221964766767487484499492808459513
Preuzimanja punog teksta173032583103330922751390159031831824124812721131
Napomena: Za opis pokazatelja vidi Pomoć


Posete stranicama časopisa
Posete metapodacima radova
Preuzimanja punog teksta


2012201320142015201620172018201920202021
Internacionalnost1,631,601,171,160,820,150,080,060,780,68
Akademski integritet2,722,271,141,161,281,191,231,221,251,34
Kvalitet metapodataka0,260,720,48-1,13-1,04-1,86-1,98-1,470,590,67
Transparentnost uređivanja2,942,401,431,431,461,071,141,161,060,71
Publicistički kvalitet0,03-0,11-0,57-0,56-0,47-1,07-0,09-0,100,930,27
Vidljivost i dostupnost1,280,67-0,12-0,12-0,20-0,33-0,32-0,300,731,43