Pesticidi i fitomedicina - Bibliometrijski učinak

2012201320142015201620172018201920202021
JCR/WoS ili CEON WoS IF20,110,180,140,320,100,360,310,260,270,36
JCR/WoS ili CEON WoS IF50,130,180,190,290,350,490,560,550,580,56
CEON IF20,700,820,801,770,451,511,501,261,411,94
CEON IF50,590,760,991,371,542,312,572,582,812,82

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
2012201320142015201620172018201920202021
Indeks koncentracije autora0,260,460,240,310,480,210,270,530,460,26
Indeks internacionalnosti autora0,170,150,150,250,130,190,270,050,070,33
Prosečna starost referenci11,3310,6212,2011,8312,2011,5211,9111,7611,6411,25
Autocitiranost0,330,270,330,350,220,230,440,600,380,24

Napomene:
(1) Za opis pokazatelja vidi Pomoć
(2) Pokazatelji za neka godišta nekih časopisa nedostaju, jer godišnji volumeni tih časopisa u vreme izrade Bibliometrijskog izveštaja o časopisima nisu bili objavljeni/indeksirani, pa tako ni vrednovani.
febmaraprmajjunjulavgsepoktnovdecjan
Posete stranicama časopisa8414951433714152645244449
Posete metapodacima radova93310392095161211261039792682568635675635
Preuzimanja punog teksta6697351104129913524444651021569292457476
Napomena: Za opis pokazatelja vidi Pomoć


Posete stranicama časopisa
Posete metapodacima radova
Preuzimanja punog teksta


2012201320142015201620172018201920202021
Internacionalnost1,190,861,321,311,121,431,301,280,781,17
Akademski integritet2,902,601,531,551,551,191,231,220,940,55
Kvalitet metapodataka0,850,720,560,500,590,630,620,780,590,67
Transparentnost uređivanja2,942,401,431,431,461,071,141,161,061,22
Publicistički kvalitet0,480,321,061,060,910,950,860,87-0,060,27
Vidljivost i dostupnost1,281,261,081,111,071,211,331,33-2,35-0,61